Ga naar inhoud

Onderzoekers

Alaa Embaby (Nederlands Kanker Instituut Amsterdam)

Contact: a.embaby@nki.nl

Onderzoek: angiosarcoom

 

Cas Drabbe (Nederlands Kanker Instituut Amsterdam)

Contact: c.drabbe@nki.nl

Onderzoek: alle typen sarcomen (leeftijdgerelateerde aspecten)

 

Debora van de Wal (Nederlands Kanker Instituut Amsterdam)

Contact: d.vd.wal@nki.nl

Onderzoek: alle typen sarcomen (kwaliteit van leven)

 

Evelyne Roets (Nederlands Kanker Instituut Amsterdam)

Contact: e.roets@nki.nl

Onderzoek: GIST en alle type sarcomen

 

Sophie Reijers (Nederlands Kanker Instituut Amsterdam)

Contact: s.reijers@nki.nl

Onderzoek: alle typen sarcomen met focus op behandeling met isolated limb perfusion (ILP)

 

Stijn van der Burg (Nederlands Kanker Instituut Amsterdam)

Contact: s.vd.burg@nki.nl

Onderzoek: alle typen sarcomen en GIST

 

Ibtissam Acem (Erasmus Medisch Centrum)

Contact: i.acem@erasmusmc.nl

Onderzoek: hooggradige weke delen sarcomen

 

Zeger Rijs (Leids Universitair Medisch Centrum)

Contact: z.rijs@umcg.nl

Onderzoek: myxofibrosarcoom

 

Sietse Luk (Leids Universitair Medisch Centrum)

Contact: s.j.luk@lumc.nl

Onderzoek:  synoviosarcoom (immunotherapie)

 

Roos Bleckman (Universitair Medisch Centrum Groningen)

Contact: r.f.bleckman@umcg.nl

Onderzoek: GIST (detectie van circulerend tumor DNA)